Úvodní stránka » Sbormistři

SBORMISTŘI

Náš sbor se vyznačuje tím, že jsme smíšeni ze sbormistrů a z těch, kteří se o to zatím nepokusili... A kdo všechno nás diriguje?

Alžběta Hlásková

Alžběta Hlásková

rehabilitační pracovnice - naše nejoddanější ...

Nezapře své vůdcovské vlastnosti... je náročná na kvalitu, dbá na kultivovaný tón a projev, vyžaduje soustředěnou pozornost a projevuje houževnatou odhodlanost při boji s notoricky ukecanými dvojicemi napříč širokým spektrem pěti hlasů. Když předvádí naše chyby, tak si při tom moc užívá a myslím, že na ni Daniela brzy hodí deku, nebo něco těžšího. Dokáže si pěkně pohrát s energií sboru prostřednictvím svého koncentrovaného pohledu a potutelného úsměvu. 

 Ráchel Skleničková

Ráchel Skleničková

studentka konzervatoře - nejmladší a nejvšestrannější

Ráchel působí dojmem, že má minimálně čtyři ruce a několik párů uší, nebo že má zabudovaný výkonný radarový přijímač. Při dirigování dokáže zároveň ukazovat všem hlasům nástupy, korigovat tempo a dynamiku, podporovat zpěvem ztracený nebo málo si jistý hlas a ještě se dokáže usmívat a vymýšlet vtipné průpovídky. Její umění hry na klavír a jiné nástroje je pro obyčejné smrtelníky málo pochopitelné, nás amatéry velmi převyšuje svým nadáním a profesionalitou, a přesto se vůbec nevytahuje.
A jako na potvoru je ještě velmi sportovně nadaná a přesto, že postrádá zrak, vyhrála nedávno v Norsku mezinárodní závod v biatlonu.

Jamie Gylden

Jamie Gylden

it pracovník, který má mnoho talentů

Jak podotkl Blatouch, Jamie má vyloženě lázeňský styl chůze, což prozrazuje, že je to pohodář, kterého hned tak něco nerozhází. Jeho sborové vedení působí velmi prostě, ale o to překvapivější je výsledek. Komunikujeme s námi bravurní pasivní češtinou a asi proto s námi zkoušku neprokecá. Přijel z Ameriky do Čech, aby zde právě náš sbor objevil jeho sbormistrovský talent. Nenechte se zmást jeho korpulentí postavou, pohybuje se nesmírně elegantně a je nekorunovaným tanečním králem sborových choreografií

Daniel Doležal

Daniel.png

asistent pedagoga, který má mnoho talentů

Absolutně intiutivní osobnost s talentem na sólové party nejrůznějších žánrů, hereckými dovednostmi, vůdcovským charismatem. Povzbuzuje ostatní k bezprostřednosti i ve chvíli, kdy si je sám nejistý svým partem. Objevuje nové talenty našeho sboru. Připravuje skladby, které jsou vždy neobvyklého charakteru.

Eva Kotrčová

Elzička.png

speciální pedagožka, neskutečná organizátorka

Její organizační talent je nekonečný. Bez ní by se nekonalo žádné soustředění sboru. Dokáže sdružovat lidi nejrůznějších talentů a názorů, zkamarádit je mezi sebou, takže spolu pak tráví i svůj mimosborový čas. Hraje na kytaru, ukulele a nově i diriguje naše skladby.

Že jsou to malé fotky a nevidíte jim do tváře? Ano, je to maličké. To proto, abyste se raději přišli podívat přímo na některý náš koncert a viděli jste je v akci. Žádná fotografie totiž jejich energii a krásu nevystihne :-)