Úvodní stránka » Broučci

DĚTSKÝ SOUBOR BROUČCI

broucci.png (normální)JAK FUNGUJEME?

Občanské sdružení Gabriel má kromě smíšeného sboru i příležitostný dětský sbor Broučci. Ten je tvořen dětmi členů smíšeného sboru. Pokud tedy rádi zpíváte a máte děti, se kterými chcete mít společné zážitky a které by také chtěly zpívat, ozvěte se nám. Broučci jezdí se smíšeným sborem na soustředění, kde si hrají a nacvičují koncertní program (cca 15 min.), kterým obohacují koncerty smíšeného sboru Gabriel. Poprvé jsme se pokusili nacvičit repertoár v prosinci 2001. Věkový rozptyl dětí je opravdu velký - od 2 do 13ti let.

KDO BROUČKY VEDE?

MajdaBáraBroučky vede nově Majda Hanková a Bára Hlásková za supervize Aleny Hankové a Alžběty Hláskové. Další zájemci o vedení tohoto souboru jsou vítáni (hudebníci, instruktoři pro přípravu programu během pobytu na soustředěních, zdravotní personál, chůvy - prostě kdokoli, kdo rád pracuje s malými dětmi).

 

 

 

CHTĚLI BYSTE, ABY S NÁMI ZPÍVALY VAŠE DĚTI?Fotogalerie - br_tinacau.jpg (normální)

Pokud chcete, aby Vaše dítě mohlo občas vystoupit pro lidi, kterým tím udělá radost, ale nemůžete ho vozit nikam na pravidelné zkoušky, pak se nám zkuste ozvat. Děti buď nacvičí s Bárou a Majdou nějaký program nebo naopak předvedou něco, co se naučily jinde a my jejich vstup zakomponujeme do vystoupení našeho sdružení. Budete-li tedy mít zájem s námi takto dálkově spolupracovat, ozvěte se nám.

 

VEDOUCÍ BROUČKŮ

Protože fungují Broučci už deset let, vystřídalo se u nich už víc vedoucích. Nyní vede Broučky Majda Hanková a Bára Hlásková. Předtím je vedla Anežka Sklenička, ještě předtím Dorotka Novotná a Julie Kochová, kterým zas vydatně pomáhaly Alžběta Kotrčová a Kateřina Haladová. A ještě před nimi s Broučky začínala Anička Novotná. Všem, kteří nám během let s dětmi pomáhali, moc děkujeme. 

 

 

Fotogalerie - První vedoucí Broučků byla Anička. (normální)Fotogalerie - Broučci v Domově seniorů Sulická se svou vedoucí Anežkou (normální)