Úvodní stránka » Jak nám pomoci

jak_pomoci.png (normální)FINANČNÍ POMOC

Pomoci nám můžete především finančními příspěvky, které je možno v jakékoli výši poukázat na náš účet u ČSOB (Poštovní spořitelna)

154874691/0300

UBYTOVÁNÍ

O prázdninách a víkendech pořádáme soustředění. Na tyto akce hledáme cenově přijatelné objekty pro 30 - 50 osob. Kromě pokojů na spaní potřebujeme alespoň 2 společenské místnosti, kde bychom mohli zkoušet. Hezké prostředí v přírodě uvítáme. Nepotřebujeme nic komfortního, celodenní strava je však vzhledem k náročnému programu teď již nezbytná.

DÁRKY PRO NAŠE POSLUCHAČE V DOMOVECH DŮCHODCŮ APOD.

Dále nám můžete pomoci poskytnutím věcných darů, které bychom jako dárky mohli předat obyvatelům zařízení, v nichž vystupujeme (např. květiny řezané i v květináčích, dárkové předměty, vázičky, keramika aj.)

HUDEBNÍ VYBAVENÍ

Samozřejmě bychom uvítali i dary v podobě hudebního vybavení - hudební nástroje (zejména klávesy, které nám chybí při dělených zkouškách, malé bicí nástroje). Chybí nám i dobré mikrofony, zesilovač, stojany na noty...

POMOC S DOPRAVOU

Na naše koncerty a soustředění se vzhledem k současné situaci veřejné dopravy dostáváme především auty. Někdy je to značně složité, protože nemáme dost řidičů. Proto bychom byli vděčni za nabídku levné dopravy pro 30 - 50 osob nebo pohonné hmoty, které by zlevnily naši přepravu.
 

CO NABÍZÍME ZA VAŠI POMOC

Kromě pocitu, že jste pomohli dobré věci, vám můžeme nabídnout, že zdarma vystoupíme na nějaké vaší akci.