Úvodní stránka » Koncerty » Po Tříkrálových koncertech 2012

Tak jsme to zas zvládli. Letošní Tříkrálové koncerty byly tři - jeden v Domově důchodců Sulická v Krči, druhý v Domově důchodců Sněženková na Zahradním Městě a třetí koncert byl určen pro veřejnost. V obou domovech důchodců bylo úžasně nadšené publikum, bylo moc milé vidět rozzářené tváře už jen proto, že si nás pamatují z minulých koncertů a už se na nás těšili.

I ohlasy na koncert pro veřejnost byly veskrze kladné, někteří pravidelní posluchači dokonce tvrdili, že to byl nejlepší (či jeden z nejlepších) našich koncertů) především díky báječné atmosféře, která na celém koncertě panovala, takže doufám, že se našim posluchačům koncert opravdu líbil.

Ač to zní naprosto neuvěřitelně, začínáme s přicházejícím dalším rokem již 24. rok naší sborové činnosti. Radost z práce máme pořád velikou. Našich pět sbormistrů se činí, aby připravili opět pěkný program pro letošní jaro. Kromě toho nahráváme již nacvičený repertoár a pilujeme starší skladby. Jsme spolu rádi, takže se potkáváme i mimo sbor na koncertech jiných souborů, návštěvách a jiných akcích.

Už teď máme naplánovaná soustředění, kde je nejvíc času na společnou práci. Zároveň ladíme data jarních koncertů, takže jakmile budou, dáme Vám vědět.