Úvodní stránka » Koncerty » TŘÍKRÁLOVÝ KONCERT JIŽ TUTO NEDĚLI!

Pozvánka na Tříkrálový koncert

SRDEČNĚ VÁS I VAŠE DĚTI ZVEME

již po devatenácté na tradiční

KONCERT TŘÍKRÁLOVÝ

Neděle 5. ledna 2014 od 17 hodin

v kapli Thomayerovy nemocnice v Krči

Podrobnosti naleznete v pozvánce, kterou vytvořila výtvarnice Lenka Vybíralová. Zároveň nabízíme fotky z loňského Tříkrálového koncertu. Letos se můžete těšit na nové skladby i na pár pecek, ke kterým se rádi vracíme.

Budeme rádi, když pozvete i další své přátele, příbuzné, kolegy, svého šéfa i podřízené, svého lékaře, pekaře, zubaře, paní učitelku, sousedy...

Zazní skladby českých i zahraničních autorů, i když letos těch českých bude převaha. Skladby se sborem připravila Alžběta Hlásková, Ráchel Skleničková a Jamie Gylden. Úvod koncertu bude patřit tradičně Broučkům, se kterými letos připravila program Magdalena Hanková a Barbora Hlásková. Čekají Vás i atraktivní kvízové otázky s možností získat CD s našimi nahrávkami. A navíc budete mít možnost seznámit se s našimi novými členy.

Možná přijdou i tři králové...

Vstupné dobrovolné, děti polovic. 

Za závěr budete mít možnost si s námi zazpívat pár nejznámějších vánočních koled a uzavřít si tak letošní vánoční čas.

Doprava:
K nemocnici Krč jezdí autobusy z Kačerova každých pár minut. Před nemocnicí je velké parkoviště, horní část je placená, dolní zdarma. Zde můžete nechat auto. Pak vejdete hlavním vchodem do nemocnice a dáte se hned doleva kolem pavilonu A1, půjdete kolem prodejny drogerie a občerstvení stále podél nemocničního plotu, až přijdete přímo ke kapli. V kapli se v zimě topí, jsou tam i toalety.

Podívejte se na pár ilustračních fotek z Tříkrálového koncertu 2013

Těšíme se na Vás!!!

Alžběta Hlásková a ten celý sbor